Kulüp üyeliği

Kulübümüz 18 yaşını doldurmuş herkesin üye olmasına açıktır. Kulüp Üyeliğimiz için gerekli evraklar aşağıda belirtilmiştir. Lütfen eksiksiz tamamlayarak kulübe teslim ediniz.
  1. Üye Kayıt Formu indirmek için tıklayınız  Üye kayıt formu
  2. Risk Bilgilendirme Formu indirmek için tıklayınız Risk Bilgilendirme Formu
  3. Sporcu Belgesi ( Ek-2Formu indirmek için tıklayınız Sporcu Belgesi
  4.  Kimlik Fotokopisi ( 2 adet )
  5.  Vesikalık fotoğraf ( 5 adet )
  6.  Üyelik Giriş Bağışı 80- TL dir. Masraflar için bir kereye mahsus alınır.
  7.  Yıllık Aidat2021 yılı için aylık aidatımız  yıllık 80.-TL )
  8.  Sporcu Lisansı için gerekli Aile Hekiminden sevk ile alınacak SAĞLIK RAPORU
( Sağlık raporunun alınabilmesi için öncelikle sporcunun aile hekimine SEVK işleminin yapılması gerekmektedir. Sevk işleminin nasıl yapılacağına ilişkin yönlendirme klavuzundan yararlanabilirsiniz. )
ÖNEMLİ NOT-1: Sporcu Lisansı çıkartacaklar daha önceden Dağcılık Federasyonundan ferdi lisans aldı iseniz bize getirmeniz, başka herhangi bir kulübün yada federasyonların lisanslı sporcusu iseniz, kulübümüze üye olmanızda sakınca olmadığına dair eski kulübünüzden (Sporcu Lisans, Vize ve Transfer Talimatının  EK-7 sinde yer alan )  “SPOR KULÜBÜ MUVAFAKAT BELGESİ” almanız gerekmektedir.
ÖNEMLİ NOT- 2 : Dağcılık Federasyonu bünyesindeki spor dalı faaliyetlerine ve yarışmalara katılacak olan sporcuların lisans, vize ve transferi ile ilgili iş ve işlemlere ilişkin usul ve esasların yer aldığı ve Türkiye Dağcılık Federasyonumuzun yayınladığı” TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU SPORCU LİSANS, VİZE VE TRANSFER TALİMATI” nın okunması ve bilgi alınması önemlidir. Okumak için lütfen linki tıklayınız TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU SPORCU LİSANS, VİZE VE TRANSFER TALİMATI